Czekamy na zgłoszenia wystawców i handlowców!

Masz stoisko z zabawkami, małą gastronomię, food trucka, a może tworzysz rękodzieło i chciałbyś zarobić? Umożliwimy Ci wystawienie się przed kilunastoma tysiącami potencjalnych klientów podczas IX Rodzinnego Pikniku Lotniczego „Pod Niebem Kopernika”, który odbędzie się 9 lipca w Gryźlinach. Zgłoś swój udział i wystaw się na jednej z największych imprez plenerowych w regionie.

Na zgłoszenia od chętnych wystawców czekamy do 31 maja! Najłatwiej i najszybciej zgłosić się online poprzez formularz na stronie www.pikniklotniczygryzliny.pl (zakładka „Strefa wystawców”). W formularzu prosimy o wpisanie danych osoby/firmy zgłaszającej, rodzaj asortymentu, wymiar stoiska lub food trucka oraz prosimy określić zapotrzebowanie na prąd.
– Piknik w Gryźlinach odwiedza w ciągu kilku godzin kilkanaście tysięcy osób w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat, więc to dla wystawców doskonała okazja, żeby zrobić dobry obrót, zarobić i zaprezentować swoje produkty – uważa Wojciech Kałudziński ze spółki Fotowoltaika Gryźliny, odpowiedzialny za Strefę Wystawców.

Zgłoszenia można również pobrać, wypełnić w domu i wysłać mailowo na adres: piknik.lotniczy@powiat-olsztynski.pl (formularze zgłoszeń są dostępne do pobrania w zakładce Strefa wystawców” na dole strony).

Zgłoszenia uczestnictwa dokonane po 31 maja będą rozpatrywane przez Organizatora w miarę dostępności powierzchni wystawienniczej – decyduje rodzaj asortymentu zgodnego z charakterem i celem PIKNIKU.

Wysokość opłaty za udział w PIKNIKU zostanie podana po zapoznaniu się Organizatora z ofertą wystawienniczo handlową opisaną w Karcie Zgłoszenia Wystawcy.

Wypełniając i podpisując KARTĘ ZGŁOSZENIA WYSTAWCY, oświadczam, że Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

UWAGA! ZŁOŻENIE KARTY NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z PRZYDZIELENIEM MIEJSCA!