Ruszyła sprzedaż biletów na Piknik Lotniczy w Gryźlinach!

Ale za to niedziela, ale za to niedziela… 9 lipca będzie dla Was! Rezerwujcie sobie termin 9 lipca 2023 roku na ekscytujące podniebne wydarzenie w Gryźlinach, na którym zobaczycie mistrzów świata w akrobacji, formacje akrobacyjne, akrobacje śmigłowcowe, sprzęt wojskowy i wiele innych atrakcji. Można już kupić bilet na imprezę. Warto się jednak pospieszyć, bo promocyjne ceny obowiązują do 15 czerwca!

Podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym roku internetową sprzedaż biletów prowadzimy wspólnie z platformą www.tobilet.pl
– Zakup biletów elektronicznych przez internet jest bardzo prosty i intuicyjny, no i przede wszystkim powoduje to, że nie trzeba będzie w dniu Pikniku stać w kolejce do kasy – mówi Adam Sternicki, prezes Spółki Fotowoltaika Gryźliny, główny organizator imprezy. – Choć oczywiście zrobimy wszystko, aby punktów kasowych było jak najwięcej, żeby rozładować tłok.
Organizatorzy przewidzieli dla widzów mnóstwo atrakcji lotniczych, ale również pozalotniczych. W programie znajdują się m.in.
🛩 pokazy mistrza świata w akrobacji,
🛩 formacje akrobacyjne,
🛩 statki powietrzne Wojska Polskiego,
🛩 akrobacje śmigłowcowe,
🛩 samoloty zabytkowe, ultralekkie, zrzut bomby wodnej, szybowce, spadochroniarze, loty widokowe.

A to tylko część atrakcji… Bo dużo będzie działo się również na ziemi, gdzie będzie olbrzyma Strefa Rodzinnej Rozrywki z dmuchańcami, wystawa nowoczesnego sprzętu Wojska Polskiego, strefa handlowo-wystawiennicza, strefa gastronomiczna, food trucki, browary lokalne.

Bilety normalne kosztują 25 zł, a rodzinne, które przysługują dwóm osobom dorosłym oraz dowolnej liczbie towarzyszących dzieci do 12 lat w cenie 40 zł. Takie ceny obowiązują do 15 czerwca! Po tym terminie bilet normalny będzie kosztował 35 zł, a rodzinny 50 zł.

Ważna informacja! W cenie biletu jest korzystanie do woli przez najmłodszych z olbrzymiego Miasteczka Rozrywki oraz miejsce parkingowe dla jednego samochodu! Zapraszamy!

Bilety można nabyć pod linkiem: https://tobilet.pl/ix-rodzinny-piknik-lotniczy-pod-niebem-kopernika.html