KOMA dołącza do grona partnerów Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż firma KOMA dołącza do elitarnego grona partnerów Rodzinnego Pikniku Lotniczego, który się odbędzie w dniach  6-7 lipca br. w Gryźlinach. Kilka słów o firmie KOMA.

KOMA Usługi Komunalne to polska grupa kapitałowa, działającą na rynku od 2007 roku. KOMA jest podmiotem ze 100 % udziałem kapitału polskiego, funkcjonującym na rynku odbioru i zagospodarowania odpadów od ponad 17 lat. Posiadamy pierwszą i największą w Polsce północno-wschodniej instalację do przetwarzania odpadów remontowo-budowlanych, która zapewnia wydajność odzysku na poziomie 90-95%. Jednym z podmiotów wchodzących w skład grupy KOMA jest firma Comeco powstała w 2018 r. Comeco to nowoczesny zakład produkcyjny, który dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla branży komunalnej.

Działamy na terenie całej północno-wschodniej Polski. Obecnie posiadamy 9 oddziałów w 4 województwach, a nasz zespół składa się z około 1.800 wykwalifikowanych osób. Posiadamy około 600 nowoczesnych pojazdów i obsługujemy ponad 1.400.000 mieszkańców w 63 gminach. Wszystko to by zapewnić naszym kontrahentom usługi na najwyższym poziomie.

KOMA jest zaufanym, skutecznym i inspirującym partnerem w dziedzinie gospodarowania odpadami. Według zasad zrównoważonego rozwoju oferujemy usługi z naciskiem na dbałość o środowisko oraz potrzeby przyszłych pokoleń, a nasze działania przyczyniają się do ograniczania ilości odpadów. Innowacyjność, wydajność odzysku, recykling oraz redukcja ilości składowanych odpadów to nasze najważniejsze cele. W niedalekich planach mamy budowę zaawansowanych technologicznie instalacji odzysku i recyklingu odpadów. Równocześnie szanujemy tradycję oraz czujemy się częścią naszej lokalnej społeczności. Angażujemy się w życie społeczne, wspieramy akcje proekologiczne i edukację ekologiczną, akcje kulturalne i sportowe, propagujące zdrowy styl życia.