Znamy termin jubileuszowego X Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach

W czwartek 25 kwietnia w olsztyńskim Starostwie Powiatowym zebrał się zespół organizacyjny jubileuszowego X Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach. Spotkaniu przewodniczył Andrzej Abako, starosta olsztyński. Najważniejsza informacja jest taka, że ustalona została data pikniku. Po raz pierwszy w historii będzie on miał formułę dwudniową i odbędzie się w dniach 6-7 lipca 2024 roku na lądowisku w Gryźlinach!
– Jubileusz i dziesiąta edycja jednej z największych imprez plenerowych na Warmii i Mazurach wymaga wyjątkowej oprawy – mówi starosta Andrzej Abako. – Stąd decyzja o dwóch dniach, w których zaprezentujemy atrakcje na ziemi i niebie, jakich jeszcze w Gryźlinach nie było.
Michał Kontraktowicz, wójt Gminy Stawiguda zaprasza do odwiedzin pięknej Gminy Stawiguda.
– Już teraz zachęcam wszystkich do rezerwowania sobie całego weekendu na Warmii – mówi wójt Michał Kontraktowicz. – Będzie co podziwiać, układamy bardzo atrakcyjny program! Nikt w Gryźlinach nie będzie się nudził! Będzie głośno i spektakularnie.
Adam Sternicki, prezes spółki Fotowoltaika Gryźliny podkreśla, że to właśnie dzięki wsparciu finansowemu z Powiatu Olsztyńskiego i Gminy Stawiguda oraz jej włodarzom, impreza w Gryźlinach może się ponownie odbywać.
– Starosta i wójt zaufali nam i uwierzyli w olbrzymi potencjał promocyjny wydarzenia – mówi Adam Sternicki.
Szczegóły imprezy i jej uczestników będziemy ogłaszać już wkrótce!